SPOTKANIE PRZEDŚWIĄTECZNE 19-12-2018 r.

Jeden z ostatnich przedświątecznych dni mieszkańcy naszego Domu spędzili w towarzystwie uczniów z Zespołu Szkół w Skawicy Centrum oraz uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia z Suchej Beskidzkiej. Wychowankowie obu szkół przygotowali dla nich niespodzianki i bardzo bogaty program artystyczny.

Uczniowie Szkoły Muzycznej z Suchej Beskidzkiej pod kierownictwem Pani Dagmary Książek – Lisickiej przygotowali niezwykle wzruszający repertuar, prezentując najpiękniejsze świąteczne utwory. Sala koncertowa wypełniona była po brzegi. Wydarzenie to zachwyciło wszystkich słuchaczy.  Nie sposób opisać radości, która   emanowała z twarzy wszystkich uczestników spotkania.

 Natomiast uczniowie ZS w Skawicy pod okiem Pani Barbary Świerkosz oraz Pani Ewy Wiciarz przygotowali dla  mieszkańców Domu piękny podarunek. Były to okazałe ręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Największą atrakcją była przywieziona i podarowana w prezencie okazała, żywa i pachnąca choinka. Umieściliśmy ją w centralnym miejscu  Domu, tak aby każdy mógł cieszyć się jej blaskiem.

Składamy serdeczne podziękowania dla opiekunów oraz wszystkich uczniów za zaangażowanie i poświęcenie swojego  przedświątecznego czasu dla naszych mieszkańców.   


skawica 1jpgKoncert 1jpg

koncert 4jpg