SPOTKANIA ŚWIĄTECZNE 9,10,13-01-2019 r.

Miesiąc styczeń, to czas w którym pozostaje jeszcze żywa pamięć z przeżytych Świąt Bożego Narodzenia. W tym okresie w naszym Domu odbywają się liczne przedstawienia w wykonaniu zespołów artystycznych składających się z uczniów z zaprzyjaźnionych szkół. Dnia 9 i 10 stycznia w świątecznej atmosferze do naszego Domu przybyli uczniowie z ZS w Białce oraz uczniowie z ZS w Skawicy. Dzieci z pełnym zaangażowaniem, przedstawiły historię narodzenia Jezusa. Całość przedstawienia przeplatana była kolędami, tworzącymi niepowtarzalny klimat radości i refleksji. Mieszkańcy z nieukrywanym wzruszeniem i wdzięcznością podziwiali talent młodych aktorów. Przedstawienia obu szkół nagrodzone zostało gromkimi brawami. Było świątecznie i radośnie.

Ponadto w dniu 13 stycznia do naszego Domu przybył zespół kolędniczy z Zawoi. Zespół ten zadbał o oprawę muzyczną i wokalną niedzielnej mszy świętej. Było bardzo podniośle i uroczyście. Nasi mieszkańcy otrzymali także słodkie podarunki.

W imieniu wszystkich podopiecznych dziękujemy za piękne przedstawienia, wzruszenie, radość i uśmiech i oczywiście zapraszamy ponownie.

bIAKA 1jpg BIAAK 6jpgBIAAK 5jpg


bIAKA 2jpgBIAKA 7jpg0BIAKA 8jpgbIAKA 9jpgBIAKA 10jpgbIAKA 11jpg


bIAKA 12jpgbIAKA 15jpg
bIAKA 13jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

SS 1jpg


ss2jpg


ss3jpg


ss4jpg


ss6jpg


ss5jpg


ss7jpg


ss8jpg


ss9jpg